Zaawansowane
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowy wpis firmy, z możliwością dołączenia loga firmy, możesz tego dokonać w serwisie Oknafirmy.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować firmę na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je niebieską ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Dodatkowo we wpisie promowanych umieścisz wszystkie istone informacje o firmie. Cennik wpisu promowanego o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Wpis PREMIUM – dzięki wpisowi promowanemu zaprezentujesz opis firmy. Umieścisz w serwisie opis, zdjęcia produktów, dane kontaktowe. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany  jest jako wyróżniony poprzez zieloną ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z możliwością przedłużenia lub po roku zmieni się w wpis zwykły.

  

Cena wpisu – 199 zł netto
 


1. Wpis PREMIUM PLUS – dzięki wpisowi promowanemu zaprezentujesz pełną ofertę firmy. Umieścisz w serwisie opis, produkty, zdjęcia produktów, dane kontaktowe, link do strony. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżniony poprzez zieloną ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z możliwością przedłużenia lub po roku zmieni się w wpis zwykły.


Cena wpisu – 249 zł netto
 

Za wpisy należy wpłacić na podane podczas zamawiania usługi konto. Po wpłacie należy przesłać e-mailem lub na faks 67 3482420 dane do faktury.

 

  


Aktualności
Reklama